poniedziałek, 21 lipca 2014

Fajnie mieć Męża

Poznaliśmy się w 2008 roku, po 2 latach zaręczyliśmy się, po kolejnych dwóch wzięliśmy ślub, a teraz jesteśmy kolejne dwa  po ślubie.
Przez te 6 lat razem zaliczyliśmy 3 przeprowadzki, w tym jedną poważną i przemierzyliśmy wspólnie dziesiątki tysięcy kilometrów (w tym  61480 nad ziemią według Flight Memory ;-) )

Pierwsze rozmowy 6 lat temu kręciły się wokół podróży marzeń i jedzenia. Opowiadaliśmy sobie co chcielibyśmy zobaczyć, spróbować, przeżyć. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że rozmawiamy o naszych wspólnych marzeniach, które będziemy realizować razem.

Fajnie mieć Kogoś z Kim można dzielić i rozwijać swoje pasje.
Kogo nie dziwią najdziwniejsze pomysły, bo jest zdania, że w życiu trzeba wielu rzeczy spróbować, aby wyrobić sobie zdanie czy się je lubi czy nie.
Kogoś Kto od samego początku regularnie mnie zaskakuje i Kto układa tak misterne chytroplany niespodziankowe, że nie jestem wstanie czegokolwiek domyślić się do samego końca. 
Wreszcie Kogoś Kto jest w stanie mną wstrząsnąć, kiedy popadam w stany melancholii czy marazmu. 

Fajnie mieć Kogoś u czyjego boku chce się przemierzać wspólną drogę, realizować ustalone cele, dostrzegać, podziwiać, doświadczać, smakować, przeżywać, czuć. 
Ż Y Ć. 
I dzielić się tym wszystkim ze sobą.
Fajnie mieć Męża :-)

6 komentarzy:

 1. Gratuluję szczęśliwego małżenstwa!!i wszystkiego najlepszego :) My jestesmy z moim narzeczonym ponad 7lat razem, po pięciu latach się zaręczyliśmy, a już niedługo na początku sierpnia nasz ślub :D :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję a raczej dziękujemy! :) Z Twoją nietuzinkową urodą będziesz przepiękną panną młodą! Życzę wspaniałego dnia w dniu ślubu i co najważniejsze 100 szczęśliwych lat razem :)

   Usuń
 2. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy !
  Buziaki :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzruszyłam się przez Ciebie. Znowu! jak na Waszej przysiędze :))
  Wszystkiego naj :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha ojej nie wiedziałam, że na naszej przysiędze też byłaś w gronie wyciskających łzy :D Wszystko przez ten mój drżący załamujący się głos ^_^ Kiedy oglądam nasz teledysk albo film ślubny za każdym razem mam szklanki w oczach jak siebie słyszę :P
   Dzięki za życzenia i za to że byłaś bardzo znaczącą częścią naszego ślubu :* :)

   Usuń